İzmir iş Güvenliği Eğitimi

En son güncellendiği tarih: Mar 1

İş sağlığı ve güvenliği uzmanı olmak için eğitime katılmak gerekir. Eğitim, bakanlık tarafından yetkili kurumlarda verilir. Online ve yüz yüze olmak üzere iki şekilde gerçekleşen eğitim süreci; 2020 ve 2021 yılında tamamen uzaktan olacak şekilde verilir. Eğitimlerin online gerçekleşmesi farklı şehirlerde yaşayan kişilere de iş güvenliği uzmanı olma imkanı tanır. Bu şehirlerden bir tanesi de İzmir’dir. İzmir iş güvenliği eğitimi almak isteyen kişiler, farklı şehirlerde yaşasalar bile eğitim sürecini takip etme imkanına sahiptir. Bu sayede evde ya da işte çalışırken eğitimlere katılabilir, rahatlıkla sürece hakim olabilirsiniz.

İSG Uzmanlık Sınavı Ne Zaman 2021?

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Veren Kuruluşlar

İSG

İzmir iş güvenliği uzmanlığı eğitimi veren kuruluşlar konusunda araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz! İzmir’de ikamet eden ya da eğitime ancak İzmir’den katılabilecek olanlar online eğitim imkanını değerlendirebilir. 2020 senesine kadar İSG eğitimlerinin bir kısmı yüz yüze gerçekleşirdi. Devam zorunluluğu da göz önüne alındığında birçok kişi İSG eğitimine katılamıyordu. Ancak 2020 senesinde yaşanan karantina durumu online eğitim imkanı ortaya sundu. Belki de covid-19’un hayatımıza az sayıdaki olumlu katkısından bir tanesi de online eğitim imkanıdır. Eğer siz de iş güvenliği eğitimi İzmir ya da farklı bir şehirden almak istiyorsanız ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısıdır. İnternete girebileceğiniz herhangi bir cihaz sayesinde eğitim sürecine aktif olarak katılabilirsiniz. Ayrıca eğitmenlere sorular sorabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına Girmek İçin Kursa Gitmek Şart mı?

İzmir İş Güvenliği Sertifika Kursu

İzmir İSG

Biraz daha İzmir iş güvenliği uzmanlığı kursu hakkında bilgi vermek istiyoruz. Eğitim, 220 saat sürer. Geçtiğimiz yıllarda eğitimler; teorik, uzaktan ve yüz yüze gerçekleşirdi. Fakat günümüzde tamamen online olarak sürece dahil olabilirsiniz. İzmir iş güvenliği sertifika kursu verilirken katılımcıların kamera açması istenir. Aynı zamanda eğitimciler de kamera açar. Bu sayede sınıf ortamı online şekilde elde edilir. Katılımcılara belirli bir devamsızlık hakkı verilir. Eğer katılımcı, eğitim sürecini takip etmezse ve devamsızlık hakkını aşarsa sınava girme hakkını kaybeder. Bu durumda yeniden eğitim almak zorunda kalır.

İzmir iş güvenliği kursu fiyatları ise her sene değişiklik gösterir. Kayıt olacağınız kurum ile iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi Ne Kadar Sürer?

İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavı

İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavı

İş sağlığı ve güvenliği eğitiminin ardından sınava girmek gerekir. Sınav; Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılır. Sınavda 50 soru sorulur. 50 soru üzerinden 35 ve üzeri sayıda doğru yapan kişiler İSG uzmanı olma hakkı elde eder. Birçok kişi İSG sınavını başarısız olma korkusuyla gözünde büyütür. Ancak sınavda düzgün bir çalışma yolu izlendiği takdirde başarısız olma ihtimali çok düşüktür. İlk olarak kaliteli bir kurumdan eğitim alınmalıdır. İzmir iş güvenliği eğitim kursları arasında araştırma yaparken, kurumun başarı oranını araştırmanız önerilir. Bununla birlikte; bol bol konu tekrarı yapmak ve denemeler çözmek başarı oranını arttırır. Son olarak sosyal medya üzerinden de İSG kanallarını takip edebilirsiniz. Hayatımızın önemli kısmını harcadığımız sosyal medyayı da bu sayede verimli hale getirebilirsiniz.

İSG Sınavında Kaç Soru Var 2021?

İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası Nasıl Alınır?

İSG sertifikası

İş sağlığı ve güvenliği uzmanı olma hakkını elde eden kişileri tebrik ediyoruz. Bundan sonraki süreçte yapmanız gereken ilk şey Ziraat Bankası üzerinden sertifika ücretini ödemektir. Akabinde e-katip üzerinden sertifika işlemlerini tamamlayabilirsiniz. İSG uzmanı olan kişiler e-katip üzerinden birçok işlemi yapabilir. Sertifika yenileme zamanınız geldiğinde de sistem üzerinden gerekli kontrolleri sağlayabilirsiniz. Sertifikanızı aldıktan sonra birçok işyerinde görev alabilir, kariyerinize İSG alanında yön verebilirsiniz.

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Hangi İşyerlerine Bakabilir?


TMGD ve İSG Kursu Destek Hattı +90 532 238 12 50

KDU Eğitimleri ve İSG Yüksek Lisans Destek Hattı +90 532 720 68 32

Mevcut Öğrencilerimiz ve Uzaktan Eğitim Destek Hattı +90 532 238 12 64

bilgi@bulutakademi.com.tr

https://www.bulutakademi.com.tr/

İSG KURSU İLETİŞİM


İş Güvenliği Kursu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Detaylar için Tıklayınız

Çalışma Bakanlığı Logo

Bulut Akademi Eğitim Kurumları

İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği

Yetkilendirilmiş Eğitim Kurumudur

Yetki Belge Numarası 347-İG-İH

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Eğitimi

Eserim Akademi Eğitim Kurumları*

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Yetkilendirilmiş Eğitim Kurumudur

Yetki Belge Numarası TMYB-111

KDU Eğitimi, Kimyasal Değerlendime Uzmanlığı Eğitimi

Bulut Akademi Eğitim Kurumları

Kimyasal Değerlendirme Uzmanlığı

Yetkilendirilmiş Eğitim Kurumudur

Yetki Belge Numarası E.31404

Takip Edenler Kazanıyor

İç Anadolu Bölge Müdürlüğü

Gültepe Mh. 3. Toptancılar Sk.

MAQAM Office B Blok No:505 

58080 | Merkez | SİVAS | TÜRKİYE

+90 850 550 58 06

Genel Müdürlük

Ehlibeyt Mh. Tekstilciler Cd.

Türeli İş Merkezi No:14/6 Kat:3

06520 Balgat | Çankaya | ANKARA

+90 312 911 94 14

Marmara Bölge Müdürlüğü

Y. Dudullu Mh. Bayrak Cd.

Bilim Tower 30/75 Kat:10
34775
| Ümraniye | İSTANBUL 

+90 216 606 17 58

bilgi (@) bulutakademi.com.tr

LÜTFEN

öNCE

DİĞERLERİNİ

ARAYIN

ki

farkı

farkedin :)

Bulut Akademi Eğitim Kurumları, Kariyer Enstitüsü A.Ş. iştirakidir.

İş Sağlığı ve Güvenliği, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı, Kimyasal Değerlendirme Uzmanlığı Eğitimleri

Sadece, ilgili Bakanlıklardan yetki alan Kurumlar tarafından verilebilir.

Lütfen, YETKİSİZ KİŞİ VE KURULUŞLARA İTİBAR ETMEYİNİZ.

© Copyright | Bulut Akademi Eğitim Kurumları | 2009 - 2021 | Kurumsal Çözüm Ortağı Kobi Analiz A.Ş.