top of page

İşyeri Hekimliği Kitap


İşyeri Hekimliği Kitap
İşyeri Hekimliği Kitap

2021 yılının ikinci İSG sınavı (2021 İSG/2)12 Aralık 2021 tarihinde yapılacak. İş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli olmak isteyen adaylar bu günlerde yoğun bir şekilde sınava hazırlanıyorlar. İSG sınavları birçok yönetmelik ve mevzuat konusunu bilmenizi gerektiren zor bir sınavdır. Gerek iş güvenliği uzmanlığı gerekse de işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli olmak için almış olduğunuz zorunlu İSG eğitimi yalnızca bir başlangıçtır. Bunun yanında öğrenmiş olduğunuz bilgileri unutmamanız ve kariyeriniz süresince bu bilgileri kullanabilmeniz için doğru kaynaklara başvurmalı tabi ki bol miktarda soru çözmelisiniz. Bu aşamada adaylar sıklıkla bizlere işyeri hekimliği kitap önerilerimizin neler olduğunu veya en iyi işyeri hekimliği sınavı hazırlık kitabı hangisidir gibi sorular yöneltmektedir. Bizler de Bulut Akademi olarak 12 yıldır kesintisiz sürdürdüğümüz İSG eğitimlerimizdeki tecrübelere dayanarak hazırlamış olduğumuz içeriğimizde hem işyeri hekimliği kitap 2021 hem de faydalanabileceğiniz diğer kaynaklar ile ilgili tavsiyelerimizi belirteceğiz. 

İşyeri Hekimliği Sınav Kampı


Her sınavda olduğu gibi işyeri hekimliği sınavı (2021) maratonunda da başarılı olmak istiyorsanız öncelikle mümkün olduğu kadar çok soru çözmelisiniz. Ne kadar fazla soru çözerseniz eğitimlerden aldığınız bilgileri o kadar iyi harmanlarsınız. Soru çözmek aynı zamanda öğrenmenin bir başka yoludur. Soru çözerken karşınıza hiç bilmediğiniz konulardan sorular gelebilir. Böylelikle gözden kaçırmış olduğunuz konuları öğrenme fırsatı edinirsiniz. Buraya kadar her şey çok güzel. Ancak tecrübelerimiz bize gösteriyor ki iş uygulamaya geldiğinde her zaman istediğimiz sonucu elde edemeyebiliyoruz. Yalnızca bir işyeri hekimliği sınavı hazırlık kitabı almak ve bu kitaba bağlı kalarak soru çözmek bir süre sonra öğrencilerde bıkkınlığa sebep olabiliyor. Bu gibi durumlarda size tavsiyemiz konusunda uzman ve tecrübeli olan kurumsal bir eğitim kurumunun sınav kampı programlarına katılmanız olacaktır.


İşyeri Hekimliği Sınav Kampı
İşyeri Hekimliği Sınav Kampı

İSG eğitimi aldığınız kurum tarafından gerçekleştirilen sınav kampı programlarında kursiyerler birçok kişiyle birlikte soru çözmekte bu da rekabet ortamının vermiş olduğu heyecanla birlikte hem sizi tekdüzelikten kurtarmakta hem de işyeri hekimliği sınavı (2021) stresinden büyük ölçüde uzaklaştırmaktadır. Unutmayınız ki soru çözmeyi bir zorunluluk olarak değil birlikte yaptığınız keyifli bir aktivite olarak görürseniz hedefinize çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İçeriğimizin bu kısmında sizlere kurumumuz Bulut Akademi tarafından gerçekleştirilen sınav kampı programından bahsetmek istiyoruz. Bulut Akademi kursiyerlerine online eğitimlerde kullanılmak üzere kendilerine verilmiş olan kullanıcı adı ve parolalarını kullanarak katılabilecekleri ücretsiz online sınav kampı programı düzenlemektedir. Program sınava 5 gün kala, 5 gün boyunca günde 5 saat olacak şekilde gerçekleştiriliyor. Sınav kampı eğitimlerinde kursiyerlerimiz uzman eğiticilerimiz ile birebir soru cevap imkanı bulmakta ayrıca daha önceki sınavlarda çıkmış ve ileride çıkması muhtemel sorular toplu şekilde çözülmektedir. Bu tür uygulamaların işyeri hekimliği kitap almaktan çok daha fazla işinize yarayacağına eminiz.


 

İşyeri Hekimliği Kitap Önerisi


İşyeri Hekimliği Sınavı (2021) çalışmalarınızı yaparken elbette ki bazı kaynaklardan yararlanmanız gerekiyor. İşyeri hekimliği sınavlarında adaylara en çok mevzuat konularından soru gelmektedir. Dolayısıyla işyeri hekimliği kitap 2021 önerimiz kesinlikle konu ile ilgili yasa ve yönetmeliklerin kendisi olacaktır. Sınavda karşılaşacağınız tüm soruların yanıtları söz konusu yasa ve yönetmeliklerde gizlidir. Peki konu ile ilgili yasa ve yönetmeliklere nasıl ulaşacaksınız?


İşyeri Hekimliği Kitap Önerisi
İşyeri Hekimliği Kitap Önerisi

Mevzuat bilgilerine ulaşmak için işyeri hekimliği sınavı hazırlık kitabı almanıza gerek yok. Bunun için T.C. Cumhurbaşkanlığı Mevzuat Bilgi Sistemi internet adresinden yararlanabilirsiniz. Mevzuat bilgilerini öğrenmenin en güvenilir yolu budur. Özellikle iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasa ve yönetmelikler sürekli olarak değişmektedir. Hap bilgi ve konu özetleri gibi kaynaklardan çalışırsanız güncel mevzuat bilgilerine ulaşamayabilirsiniz. Aşağıda sınavlara çalışırken işinize yarayacak tüm linkleri paylaştık. Bu linklere tıklayarak kendi hazırladığınız bilgi ve özetleri kullanmanın başarıya giden yolda en mantıklı seçim olacağı açıktır.


 

Güncel İş Güvenliği Eğitimi Haberlerini Takip Edebilmek Abone Olun;

 
 
 

 

12 Yıllık Eğitim Tecrübesi,

81 İlde, binlerce referans ile

Gururla eğitimlerine devam eden

 

Ücretsiz Danışma Hatlarımızı aramadan,

Önce Diğerlerini Arayın; Farkı Farkedin :)

+90 532 238 12 50

+90 532 359 12 50

+90 532 720 68 32

 

İç Anadolu Bölge Müdürlüğü Gültepe Mh. 3. Toptancılar Sk. MAQAM Office B Blok No:505 58080 | Merkez | SİVAS +90 850 550 58 06


Genel Müdürlük Ehlibeyt Mh. Tekstilciler Cd. Türeli İş Merkezi No:14/6 Kat:3 06520 | Çankaya | ANKARA +90 312 911 94 14


Marmara Bölge Müdürlüğü Y. Dudullu Mh. Bayrak Cd. Bilim Tower 30/75 Kat:10 34775 | Ümraniye | İSTANBUL +90 216 606 17 58

 

Comments


bottom of page