top of page

Bulut Akademi Güvenilir mi?

Kariyerine yepyeni bir başlangıç yapmak isteyen kişiler Bulut Akademi Eğitim Kurumları sonucu ile karşılaşır. Eğitim kurumumuzun başarısı her geçen gün daha fazla artış göstererek Türkiye’nin birçok yerinden kişilere ulaşır. Bulut Akademi İSG, TMGD, KDU ve temel eğitimler başta olmak üzere birçok kategoride başarısıyla adından söz ettirir. Bu sayede eğitim kurumumuz birçok kategoride tercih edilmeyi başarır. Eğer siz de Bulut Akademi güvenilir mi? Bulut Akademi hakkında şikayet var mı? konuları ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızın tamamını okuyabilirsiniz. Sizlere kısaca “Neden Bulut Akademi?” sorusunun cevaplarını vererek, tüm merak ettiklerinizi anlatacağız.

 

Bulut Akademi Yorumlar

Bulut Akademi Güvenilir mi?

Bulut Akademi yorumlar arasında araştırma yapan kişiler 2009 yılında başlayan bir başarı öyküsü ile karşı karşıya kalır. O yıllarda eğitim kurumumuz T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'ndan Özel Öğretim Kurumu ruhsatı alarak, eğitim hayatına adımını attı.


2012 yılına geldiğimizde Türkiye’de ilk Yetkili İSG Eğitim Kurumu ruhsatını aldı. Bu sayede Bulut Akademi iş sağlığı ve güvenliği konusunda “ Yetkili İSG Eğitim Kurumu" şartlarını sağlayarak “ilk” olma özelliğini kazandı.


Bulut Akademi hakkında yorumlar incelendiğinde ortaya çıkan yüzlerce bireyin memnuniyeti tesadüf değil, tamamen başarılı çalışmaların sonucudur. Her geçen gün farklı alanlardan kişiler Bulut Akademi’yi tercih ederek kariyer hayatına önemli bir katkı sağladı.


Bulut Akademi TMGD, İSG ve temel eğitimler konusunda titizlikle çalışmaya son derece önem verir. Bu doğrultuda sadece kayıt olduğunuzda değil, kayıttan sonraki süreçte de yanınızda olmaya devam eder. Kayıt olmak için gelen katılımcıların büyük oranının methimizi duyan ya da eski öğrencilerimizin referansıyla gelen kişilerden oluşması bunun en büyük göstergesidir. 2020 yılında kayıt olmak için gelenlerin %72’si başarımızı arkadaş tavsiyesiyle duyan ve farkımızı hissetmek isteyen kişilerdir.


Ancak başarı merdivenlerini birer birer tırmanmamız ve adımızdan söz ettirmemiz yüksek çalışma azminin eserinden başka bir şey değildir. John Calvin Maxwell’in dediği gibi “hiçbir başarı tesadüf değildir.”


2020 yılında da bu sözü doğrularcasına çalışmaya ve kendimizi geliştirmeye tüm gücümüzle devam ettik. Stamford Quality International Kalite Derecelendirme Kuruluşunun Türkiye Temsilciliğini alarak başarımıza bir yenisini daha ekledik.


Pandemi dönemi ise başarılarımızın en büyük göstergelerinden bir tanesini bize bir kez daha hissettirdi. Bildiğiniz gibi pandemi dönemi, eğitim kurumlarının uzaktan eğitime geçmesine yol açtı. Birçok kurum uzaktan eğitim konusunu yeni yeni tanımaya ve kullanmaya başlamışken biz; zaten 2 yıl önce kendi uzaktan sistemimizi hazırlamıştık. Kullandığımız uzaktan eğitim sistemi sayesinde pandemi döneminde bile adaylarımıza kesintisiz eğitim vermeye devam ettik. 

Bulut Akademi Hakkında Bilgi

Bulut Akademi hakkında bilgi araştırması yapan kişiler 81 ilden memnun katılımcılar ile karşı karşıya kalır. Eğitim kurumumuzun kalitesi, donanımlı eğitmenleri ve her zaman en iyisini yapmaya çalışan yapısı tam %99,7 kişinin memnun kalmasını sağlar. Geri kalan 0.03’lük kısım ise ilkelerimizden ödün vermemizi istediği için memnun kalmadığını belirtmiştir. Bulut Akademi şikayet var mı üzerinden araştırma yapan kişiler, bahsedilen kişinin yasal olmayan bir beklenti içine girdiğini ve red cevabını aldığını görecektir.


Bulut Akademi iletişim sürecine de büyük önem verir. Bu doğrultuda her an iletişime geçebileceğiniz sistemimiz bulunur. İster whatsapp, ister arama, isterseniz de web sitemiz üzerinden iletişime geçerek her türlü sorunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Alanında deneyimli kadromuz her an size yardımcı olmak için büyük gayret gösterir.


Eğer siz de:

  • Sağlam bir kariyer oluşturmak

  • Hem kariyer hem de sınav hayatında başarı elde etmek

  • İlgili, güler yüzlü ve alanında uzman kişilerden eğitim almak istiyorsanız Bulut Akademi’yi seçebilirsiniz.

Bulut Akademi Eğitim Kurumu kayıt öncesinde, kayıt esnasında ve kayıt sonrasında da sizinle ilgilenmeye devam eder. Bizim için her birey çok değerlidir ve kaliteli eğitim almayı hak eder.


 

Güncel İş Güvenliği Eğitimi Haberlerini Takip Edebilmek Abone Olun;

 
 
 

 

12 Yıllık Eğitim Tecrübesi,

81 İlde, binlerce referans ile

Gururla eğitimlerine devam eden

 

Ücretsiz Danışma Hatlarımızı aramadan,

Önce Diğerlerini Arayın; Farkı Farkedin :)

+90 532 238 12 50

+90 532 359 12 50

+90 532 720 68 32

 

İç Anadolu Bölge Müdürlüğü Gültepe Mh. 3. Toptancılar Sk. MAQAM Office B Blok No:505 58080 | Merkez | SİVAS +90 850 550 58 06


Genel Müdürlük Ehlibeyt Mh. Tekstilciler Cd. Türeli İş Merkezi No:14/6 Kat:3 06520 | Çankaya | ANKARA +90 312 911 94 14


Marmara Bölge Müdürlüğü Y. Dudullu Mh. Bayrak Cd. Bilim Tower 30/75 Kat:10 34775 | Ümraniye | İSTANBUL +90 216 606 17 58

 

Comments


bottom of page