top of page

İş Güvenliği Kursu Fiyatları | BULUT AKADEMi


İş Güvenliği Kursu Fiyatları | BULUT AKADEMi

Malumunuz olduğu üzere, İş Güvenliği Kurslarında üç ana eğitim başlığı vardır;

-İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimleri (A-B-C sınıfları),

-İşyeri Hekimliği Eğitimleri,

-Diğer Sağlık Personeli Eğitimleri (İşyeri Hemşireliği),


ÇSGB tarafından İSG eğitimleri alanında yetki belgesi almış olan kurumların büyük çoğunluğu özel iktisadi işletmelerdir. Örn. Bulut Akademi Eğitim Kurumları

Bu işletmelerin yanısıra bir çok Üniversite ve bir kaç Kamu Kurumu da İş Sağlığı Güvenliği Eğitimleri vermek üzere ÇSGB'den yetki almıştır. Örn. Okan Üniversitesi


İlgili eğitimler ilk başladığı dönemlerde (2012-2013) örneğin C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı için 2.000 TL - 2.500 TL, İşyeri Hekimliği Eğitimleri için 2.500 TL / 3.000 TL dolaylarında ücretler söz konusu idi.


ÇSGB'den yetki alan kurumların çoğalması dolayısıyla artan rekabet ile bu rakamlar genel olarak yarı yarıya, hatta bazı dönemlerde daha da fazla düşüş gösterdi.


İstanbul ve Ankara illerinde bir miktar daha uygun fiyat ile eğitim almak mümkün. Lakin diğer illerde ikamet eden adaylar için bu bölgelere yapılacak yol ve konaklama masrafları ile konu ele alındığında, en iyi İSG Kursu Size en yakın olanıdır diyebiliriz.


Konu başlığımız "İSG Kurs Fiyatları": Lakin eğitiminizi hangi kurumdan alacağınıza karar vermeniz için "fiyat" tek başına belirleyici kriter olmamalıdır: Kurumun eğitim anlayışı, Size sağladığı ek imkanlar, kaynak vermesi, tecrübesi, derslere devam konusundaki hassasiyeti, eğitmen kalitesi, ulaşım olanakları, ödeme şekli alternatifleri, internet ortamındaki yorumları gibi bir çok faktörü göz önüne alarak karar vermenizde büyük fayda var. Kaliteli bir Eğitim Kurumu ile optimum bir fiyata anlaşmak asıl hedef olmalı.


Bir Eğitim Kurumunun "kaliteli" olduğunu anlamak için, Google'da iyice araştırın, yorumlarını okuyun ve telefon açın, sizi karşılayan kişiye aklınızdaki tüm soruları sorun; cevap verirken konuya hakimiyetini ve size verdiği değeri ilk dakikalarda anlayacağınıza eminim.


Sizin istediğiniz eğitim programının, ihtiyacınız olup olmadığı ile ilgilenmiyor, sadece kayıt odaklı bir yaklaşım sergiliyorlar ise :( listenizden üstünü çizin. Önce sizi dinleyip ihtiyacınızı belirledikten sonra size tam bir eğitim danışmanlığı sergileyen Eğitim Kurumu ile sıkı bir pazarlık yapın ve eğitiminizi alın.


Bir İSG Eğitim Kurumu olarak, bu başlıkta yazı yazmam, size biraz ilginç gelebilir; biz Bulut Akademi Eğitim Kurumlarının tüm çalışanları, adaylarımızın ihtiyaçlarını ve hedeflerini önemser, akabinde yıllardır elde ettiğimiz tecrübeler ve akademik bilgilerimiz ışığında bizi arayan tüm adaylarımıza yol gösteririz.


Umuyorum ki bu makale, bir İSG Kursu tercih etmeniz noktasında bir nebze de olsa Size bir yol göstermiş olacaktır.


Makalemi sonuna kadar okuma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkür eder, başarılar dilerim.


Bu arada, İSG Yüksek Lisans Eğitimi hakkındaki makaleme göz atmak isterseniz; lütfen buraya tıklayınız. 

Güncel İş Güvenliği Eğitimi Haberlerini Takip Edebilmek Abone Olun;

 
 
 

 

12 Yıllık Eğitim Tecrübesi,

81 İlde, binlerce referans ile

Gururla eğitimlerine devam eden

 

Ücretsiz Danışma Hatlarımızı aramadan,

Önce Diğerlerini Arayın; Farkı Farkedin :)

+90 532 238 12 50

+90 532 359 12 50

+90 532 720 68 32

 

İç Anadolu Bölge Müdürlüğü Gültepe Mh. 3. Toptancılar Sk. MAQAM Office B Blok No:505 58080 | Merkez | SİVAS +90 850 550 58 06


Genel Müdürlük Ehlibeyt Mh. Tekstilciler Cd. Türeli İş Merkezi No:14/6 Kat:3 06520 | Çankaya | ANKARA +90 312 911 94 14


Marmara Bölge Müdürlüğü Y. Dudullu Mh. Bayrak Cd. Bilim Tower 30/75 Kat:10 34775 | Ümraniye | İSTANBUL +90 216 606 17 58

 


Comments


bottom of page