top of page

2023 İSG Sınavını Kazandım, Ne Yapmalıyım?

2023 İSG Sınavını Kazandım, Ne Yapmalıyım? - Belgelerin Alınması ve Süreç İşleyişi


2023 İSG Sınavını Kazandım, Ne Yapmalıyım? Sorusunun cevabını İSG Sınavını kazanan her adayın sabırsızlıkla beklediğini biliyoruz. 2023 Sınavını Kazandım, Ne Yapmalıyım? Sorusunun cevabını KARiYER ENSTiTÜSÜ™ ailesi olarak gelin hep birlikte bulalım.İSG Belgesi Alma Süreci ve Adımları


İSG sınavını kazanan adaylar için belge alma süreci oldukça önemlidir. Bu süreç, belgelerin alınması ve takibi adına izlenmesi gereken adımları içermektedir. Öncelikle, İSG Katip üzerinden belge alımı için gereken başvuru ve belge talebi adımları kapsamlı bir şekilde anlatılmıştır.


Ödeme Yöntemleri ve Belgelerin Kontrolü


Sertifika için ödeme adımları, Ziraat Bankası aracılığıyla ödeme seçenekleri ve belge ücretlerinin yatırılması süreci detaylı olarak incelenmiştir. Ardından, belge alımı sonrasında yapılan kontroller ve belgelerin alınma süreci adım adım ele alınmıştır.


İSG Sertifikası Durumu ve Takibi


İSG belgesinin durumunun kontrol edilmesi, belgenin hazırlanma süreci ve belgenin alındığı aşamalar detaylı bir şekilde açıklanmıştır. İSG-Katip üzerinden belge durumu takibi için gereken adımlar adım adım gösterilmiştir.


Basılı Belge Alma ve İSG Eğitimleri


Belgelerin basılı alınma süreci, E-İmzalı Sertifika İndirme adımları ve belgelerin çıktısının alınması konuları detaylıca ele alınmıştır. Ayrıca, İSG eğitimleri, kursları ve bu alandaki eğitim veren kurumlar hakkında genel bilgilendirme yapılmıştır.


Comentários


bottom of page