top of page

2023 İSG/1 Sınav Sonuçları


2023 İSG/1 Sınav Sonuçları

2023 İSG/1 Sınav Sonuçları açıklandı. Bu sonuçlar, iş sağlığı ve güvenliği alanında İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve İşyeri Hemşiresi olmak isteyen öğrenciler için büyük bir öneme sahip.


Resmi olarak 1 Haziran 2023 tarihinde açıklanan sonuçları öğrenmek isteyen öğrenciler, TC Kimlik Numaraları ve şifreleriyle ÖSYM'nin sistemine giriş yapabilirler.


Aşağıdaki linke tıklayarak sonuçlarını öğrenebilirler:2023 İSG Sınavını Kazandım, Ne Yapmalıyım?


ÖSYM tarafından gerçekleştirilen 2023 İSG/1 Sınavı ndan başarılı olan her İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve İşyeri Hemşiresi Adayları İSG KATİP üzerinden gerçekleştirilen sertifika işlemleri için belirli aşamaları yaptıktan sonra İSG Belgeleri ne sahip olabilirler.

2023 İSG/1 İSG Sınavı nı başarıyla tamamlayan Adayların İzlemesi Gereken Tüm Adımları Detayları ile anlatan 2023 İSG Sınavını Kazandım Ne Yapmalıyım? okuyarak sertifika işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.


 

2023 İSG/1 Sınav Sonuçları konulu yazımız umarız yeterince açıklayıcı olmuştur. Fakat bu konu ve aklınıza takılan tüm diğer konular hakkında sorularınızı bize bir form bırakarak sorabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.


BULUT AKADEMi™ Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından İSG Eğitimleri noktasında Yetkilendirilmiş olan KARİYER ENSTİTÜSÜ A.Ş. markasıdır. Bulut Akademi, “Türkiye’nin İSG Kursu” sloganı ile tam 14 yıldır binlerce kişinin İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası almasını sağlamıştır.


Sizler de en uygun fiyat avantajlarından yararlanmak ve İSG Sertifikası hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için hemen aşağıdaki formu doldurun.


Comments


bottom of page