top of page

İSG Sınav Tavsiyesi

isg_kitap.png

2012 yılından bugüne kadar sürdürmüş olduğumuz, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından Yetkili İSG Eğitim Kurumu işletmeciliği ve yine Bakanlık onaylı İSG Eğitmenliği tecrübemiz ile binlerce kişinin iş güvenliği uzmanı olmasına vesile olduk.

 

Bu süreçte kazandığımız tecrübelerimizi, şu an incelemekte olduğunuz sınav hazırlık setinde bir araya getirdik.

 

Çıkış noktamız, kendi öğrencilerimize yönelik sınav başarısı odaklı bir kaynak oluşturmak idi; Lakin öğrencilerimizin kitabımızdan memnuniyetleri ve bizi tavsiye etmeleri neticesinde bu güzel eseri herkesin ulaşabileceği bir kaynak olarak sunmaya karar verdik. Özellikle C ve B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sınavlarında başarıya giden yolu, bu kaynağımızda sizler ile paylaştık.

 

6331 sayılı kanunun çıktığı günden bu güne kadar gerçekleşen tüm sınavlardaki konu soru dağılımını dikkate alarak içeriğimizi oluşturduk.

 

Bu kaynağı tek kelime için ifade edecek olur isek: "Sınavda başarılı olabilmeniz için ne eksik ne fazla" diyebiliriz. Siz de C veya B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sınavına hazırlanıyor iseniz, 548 sayfadan oluşan bu eser ile, muhteviyatında bulunan ders konu anlatımı - özet bilgiler - hap bilgiler - çıkmış sorular ve deneme sorularına çalışarak tam bir hazırlık süreci geçirebilir ve 50 sorudan oluşan İSG Sınavından 35 ve üzerinden doğru cevap vererek rahatlık geçebilirsiniz.

 

Tek kaynak ile vaktinizi ve naktinizi düşünerek, yılların tecrübesi ile kaleme aldığımız bu eserin, sizi yeni mesleğinize giden süreçte en büyük destekçiniz olacağına eminiz.

 

Şimdiden size sınavda başarılar diler, yeni mesleğinizde başarınızın sürekli olmasını temenni ederiz.

 

Saygılarımızla.

mail banner.png
  • Birebir müfredat uyumlu

  • Tüm konuları kapsayan

  • Konu anlatımı + Özet bilgi

  • Her konu için örnek sorular

  • Son 7 yıla ait çıkmış sorular

  • ÖSYM uyumlu Deneme Sınavı

Sınırlı sayıda basılan bu değerli kaynağı sahip olmak için alışverişin uğurlu adresine tıklayınız

n11-isg-kitap.png
İş güvenliği sınav hakit

Yazarımız,

 

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olup, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından "Yetkilendirilmiş İş Güvenliği Uzmanlığı Eğiticisidir"

 

Yıllardır, Bakanlık tarafından yetkilendirilmiş İSG Eğitim Kurumlarında, aktif olarak İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimleri vermektedir; Bu vesile ile binlerce kişinin İş Güvenliği Uzmanı olmasına katkı sağlamıştır.

Ayrıca, kitabımızın içeriğinin hazırlanmasında emeği geçen tüm ekibimiz, yıllardır İSG alanında, gerek saha gerekse akademik anlamda yetkin ve tecrübe sahibidir.

Bu anlamda şu an ilgilendiğiniz eser, sizin İş Güvenliği Uzmanı olmanıza büyük katkı sağlayacaktır. 

İSG_Kitap İçi.png
bottom of page