top of page

Yeni İSG Katip Sistemi | 2024

Yeni İSG Katip Sistemi | 2024 Deteyalı Bilgiler


Merhaba değerli okuyucular, bugünkü yazımızda Yeni İSG Katip Sistemi'ni detaylı bir şekilde ele alacağız. İSG Katip Nedir? ve Yeni İSG Katip Sistemine Giriş Nasıl Yapılır? sorularına açıklık getireceğiz.İSG Katip Nedir?


İSG Katip, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin online olarak yönetildiği bir sistemdir. İSG Katip içerisinde işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve diğer sağlık personeli eğitim sonu belgeleri hakkında bilgiler bulunmaktadır. 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu'nun yürürlüğe girmesiyle 2010 yılında Çalışma ve Sosyal Bakanlığına bağlı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından kurulmuştur.


Yeni İSG Katip Sistemine Giriş Nasıl Yapılır?


İSG Katip Sistemine Giriş için güncellenen süreç şu adımları içerir:


  1. https://isgkatip.csgb.gov.tr/ adresini ziyaret ederek Yeni İSG Katip Sistemine Giriş yapın.

  2. Giriş yaptıktan sonra E-Devlet bölümüne bilgilerinizi girin.

  3. E-Devlet bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra sistemde istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


Yeni İSG Katip Sistemi | 2024 yazımızda daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa bize sorabilirsiniz. Kariyer Enstitüsü, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumları arasında yer almaktadır. Türkiye'nin İSG Kursu sloganıyla 14 yıldır binlerce kişiye İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve İşyeri Hemşireliği Eğitimi sunmaktadır.

Daha fazla bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Comments


bottom of page