top of page

İşyeri Hekimliği Eğitici Belgesi Nasıl Alınır? | 2022


İşyeri Hekimliği Eğitici Belgesi Nasıl Alınır? | 2022

Merhaba, bugün bu yazımızda sizlerin çok sık sorduğu İşyeri Hekimliği Eğitici Belgesi Nasıl Alınır? Konusunu inceledik. Ayrıca yazımızda İşyeri Hekimliği Eğitici Belgesi Vize Yenileme İşlemi konusu da yer almaktadır.

İşyeri Hekimliği Eğitici Belgesi Nasıl Alınır?


İşyeri Hekimliği Eğitici Belgesi Nasıl Alınır? Sorusu özellikle İşyeri Hekimleri tarafından merak edilmektedir.Eğiticilerin Eğitimi Belgesi:


En az 40 saatlik eğitim sonunda kamu kurum ve kuruluşları, üniversiteler veya Özel Öğretim Kurumları Kanununa göre yetkilendirilen kurumlar tarafından tek bir program sonucunda verilen eğiticilerin eğitimi belgesini ifade etmektedir.


İşyeri Hekimi olan kişiler BULUT AKADEMİ™ eğitim kurumuna başvuruda bulunarak İşyeri Hekimliği Eğitici Eğitimi ni alabilirler.


BULUT AKADEMİ™ eğitim kurumu tarafından verilen İşyeri Hekimliği Eğitici Eğitimi ile kişiler görevlerini daha etkin ve verimli bir şekilde yerine getirmeleri için gerekli olan bilgileri edinerek eğitim becerilerini geliştirirler.


İşyeri Hekimliği Eğitici Eğitimi ni tamamlayan kişilerin izlemesi gereken yol şöyledir:


  • Eğitimini tamamlayan kişiler İSG Katip sisteminde bulunan ‘Yeni Başvuru’ kısmına giriş yapmaları gerekmektedir.

  • Sonra kişiler ‘Eğitici başvuru’ kısmında mevcut olan belge yükleme alanına sahip oldukları belgeyi yüklemelidir.

  • Yükleme sonrasında kişiler Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat Hesabına kendi TC’sini kullanarak İşyeri Hekimliği Eğitici Belgesi Ücreti olan 826 TL’yi ödemelidir.


Yapılan İşyeri Hekimliği Eğitici başvurusu ve yüklenen evraklar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından incelenir ve uygun göründüğü takdirde başvuru yapan eğitici adayına İSG Katip Eğitici alanı açılır.


İşyeri Hekimliği Eğitici Belgesi onaylanan İşyeri Hekimleri, eğitim kurumlarına başvuruda bulunarak hizmet verebilir.
İşyeri Hekimliği Belgesi Vize Yenileme İşlemi


İşyeri Hekimliği Eğitici Belgesi Nasıl Alınır? Başlıklı yazımızda İşyeri Hekimliği Belgesi Vize Yenileme İşlemi konusunu da açıklamak gerekir.


İşyeri Hekimliği Eğitici Belgesi ile kişiler 5 yıl görev yapabilmektedir. 5 yılın sonunda İşyeri Hekimliği Eğiticisi olarak devam etmek isteyen kişiler Vize Yenileme İşlemi ni yaptırması gerekmektedir


İşyeri Hekimliği Eğitici Belgesi Vize Yenileme İşlemini yaptırmak isteyen kişiler İSG Katip eğitici alanına girerek vize yenileme başvurusunda bulunmalıdır.


Başvuru yapıldıktan sonra kişiler İşyeri Hekimliği Eğitici Belgesi Vize Yenileme Ücreti olan 146.50 TL’yi Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat Hesabına yatırması gerekmektedir. 

İşyeri Hekimliği Eğitici Belgesi Nasıl Alınır? | 2022 konulu yazımız umarız yeterince açıklayıcı olmuştur. Fakat bu konu ve aklınıza takılan tüm diğer konular hakkında sorularınızı bize bir form bırakarak sorabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.


BULUT AKADEMi™ Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından İSG Eğitimleri noktasında Yetkilendirilmiş olan KARİYER ENSTİTÜSÜ A.Ş. markasıdır. Bulut Akademi, “Türkiye’nin İSG Kursu” sloganı ile tam 13 yıldır binlerce kişinin İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası almasını sağlamıştır.


Sizler de en uygun fiyat avantajlarından yararlanmak ve İSG Sertifikası hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için hemen aşağıdaki formu doldurun.


 

 
 
 
 

13 Yıllık Eğitim Tecrübesi,

81 İlde, binlerce referans ile

Gururla eğitimlerine devam eden

 

Ücretsiz Danışma Hatlarımızı aramadan,

Önce Diğerlerini Arayın; Farkı Fark edin :)

+90 532 238 12 50

+90 532 359 12 50

+90 532 720 68 32

 

İç Anadolu Bölge Müdürlüğü Gültepe Mh. 3. Toptancılar Sk. MAQAM Office B Blok No:505 58080 | Merkez | SİVAS +90 850 550 58 06


Genel Müdürlük Ehlibeyt Mh. Tekstilciler Cd. Türeli İş Merkezi No:14/6 Kat:3 06520 | Çankaya | ANKARA +90 312 911 94 14


Marmara Bölge Müdürlüğü Y. Dudullu Mh. Bayrak Cd. Bilim Tower 30/75 Kat:10 34775 | Ümraniye | İSTANBUL +90 216 606 17 58

 Comments


bottom of page