top of page

İSG Sınavı Mobil Uygulaması | 2023


İSG Sınavı Mobil Uygulaması | 2023


İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) sektörü ile dijital dünyayı birleştiren KARiYER ENSTiTÜSÜ™ geliştirdiği İSG Sınavı Mobil Uygulaması nı kullanıma sundu.


İSG Sınavı Mobil Uygulaması, İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve İşyeri Hemşireliği (DSP) Sınavı na hazırlanan kişiler için KARiYER ENSTiTÜSÜ™ tarafından geliştirilmişidir.

İSG Sınavı Mobil Uygulaması


KARiYER ENSTiTÜSÜ™ bünyesinde yer alan uzman yazılım ekibi ve eğiticiler tarafından oluşturulan İSG Sınavı Uygulaması ile İSG Sınavı na hazırlanan kişiler binlerce soruya anında ulaşabilirler. İSG Sınavı Artık Cepte! sloganı ışığında geliştirilen İSG Sınavı Uygulaması nı indiren kişiler her yerden soru çözerek gelişimlerini takip edebilirler.


İçerisinde binlerce sorunun mevcut olduğu İSG Sınavı Uygulaması nda merak edilen birçok konu da yer almaktadır. Bu konuların bazıları İSG Eğitimi Nasıl Alınır? İSG Sınavı Konu Dağılımı, İş Güvenliği Sınavına Nasıl Çalışılır? Ve 2023 İSG Sınav Takvimi dir.


Şimdi isterseniz İSG Sınavı Mobil Uygulaması İçerisinde Neler Bulunuyor? İnceleyelim.


İSG Sınavı Mobil Uygulaması İçerisinde Neler Bulunuyor?


İSG Sınavı Mobil Uygulaması İçerisinde İSG Sınavı na hazırlanan kişilere uygun olan birçok bölüm bulunmaktadır. İSG Sınavı Uygulaması nı indiren kişilerin kullanabileceği “KONU KONU ÇÖZ” “DENEME ÇÖZ” “ÇÖZÜM VİDEOLARI” ve “POPÜLER BLOGLAR” kısımları mevcuttur.


İSG Sınavı Mobil Uygulaması ana sayfasından yer alan “KONU KONU ÇÖZ” bölümünde İş Sağlığı ve Güvenliği alanına ait konular ile ilgili sorular bulunmaktadır. İSG Sınavı Konu Dağlımı baz alınarak hazırlanan KONU KONU ÇÖZ” kısmında kişiler test çözerek doğru ve yanlışları konusunda istatistik verilere sahip olabilirler.


İSG Sınavı Uygulaması içerisinde bulunan “DENEME ÇÖZ” özelliğinde İSG Sınavı na girecek adayların kesinlikle çözmesi gerek Çıkmış Sorular ın yer aldığı Denemeler mevcuttur. İSG Sınavı Formatına uygun olarak hazırlanan “DENEME ÇÖZ” kısmında kişiler Denemeleri çözerek kendi seviyelerini ölçebilirler.


ÇÖZÜM VİDEOLARI” bölümünde ise KARiYER ENSTiTÜSÜ™ Eğitim Kurumunun uzman akademik kadrosu tarafından çözülen çıkmış ve çıkma ihtimali olan soru Çözüm Videoları bulunmaktadır.


Son olarak “POPÜLER BLOGLAR” özelliğinde İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) konusuna ilişkin makaleler mevcuttur.


İSG Sınavı Mobil Uygulaması İçerisinde Kişiler Gelişimini Nasıl Takip Edecek?


KARiYER ENSTiTÜSÜ™ uzman yazılım ekibi tarafından geliştirilen “İSTATİSTİK” kısmında kişiler kendilerine ait olan Çözülen Soru Sayısı, Doğru ve Yanlış Cevap Sayısı ve Genel Başarı Oranı yer almaktadır.


İSG Sınavı Uygulaması şu an da Google Play ve Apple Store da yer almaktadır. Sizler İSG Sınavı ndan geçerli not almak istiyorsanız İSG Sınavı Mobil Uygulaması nı aşağıda bulunan linklerden indirerek soruları çözmeye başlayabilirsiniz.


İSG SINAVI UYGULAMASI

İSG SINAVI UYGULAMASI

 

İSG Sınavı Mobil Uygulaması | 2023 konulu yazımız umarız yeterince açıklayıcı olmuştur. Fakat bu konu ve aklınıza takılan tüm diğer konular hakkında sorularınızı bize bir form bırakarak sorabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.


BULUT AKADEMi™ Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından İSG Eğitimleri noktasında Yetkilendirilmiş olan KARİYER ENSTİTÜSÜ A.Ş. markasıdır. Bulut Akademi, “Türkiye’nin İSG Kursu” sloganı ile tam 13 yıldır binlerce kişinin İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası almasını sağlamıştır.


Sizler de en uygun fiyat avantajlarından yararlanmak ve İSG Sertifikası hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için hemen aşağıdaki formu doldurun. 

 
 
 
 

13 Yıllık Eğitim Tecrübesi,

81 İlde, binlerce referans ile

Gururla eğitimlerine devam eden

 

Ücretsiz Danışma Hatlarımızı aramadan,

Önce Diğerlerini Arayın; Farkı Fark edin :)

+90 532 238 12 50

+90 532 359 12 50

+90 532 720 68 32

 

İç Anadolu Bölge Müdürlüğü Gültepe Mh. 3. Toptancılar Sk. MAQAM Office B Blok No:505 58080 | Merkez | SİVAS +90 850 550 58 06


Genel Müdürlük Ehlibeyt Mh. Tekstilciler Cd. Türeli İş Merkezi No:14/6 Kat:3 06520 | Çankaya | ANKARA +90 312 911 94 14


Marmara Bölge Müdürlüğü Y. Dudullu Mh. Bayrak Cd. Bilim Tower 30/75 Kat:10 34775 | Ümraniye | İSTANBUL +90 216 606 17 58

Comments


bottom of page