top of page

İSG Kurs Ücretleri | 2024

Merhaba değerli okuyucular, bugün sizlerin merak ettiği İSG Kurs Ücretleri konusunu ele alıyoruz. İSG Kurs Ücretleri yazımızda aynı zamanda İSG Kursu Nedir? sorusuna da yanıt bulacaksınız.İSG Kursu Nedir?


İSG Kurs Ücretleri konulu yazımızda ilk olarak İSG Kursu Nedir? sorusuna değineceğiz.

İSG Kursu: İş sağlığı ve güvenliği alanında çalışmak isteyenlerin aldığı eğitimdir. İSG Kursu, katılımcılara iş sağlığı ve güvenliği konularında dersler sunar. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen KARiYER ENSTiTÜSÜ™ İSG Kursu, toplamda 220 saatten oluşmaktadır. Bu süre, 90 saat

A-senkron (offline) eğitim, 90 saat yüz yüze (örgün) eğitim ve 40 saat uygulama (staj) eğitimi olarak ayrılmıştır.Yüz yüze eğitim süresinde katılımcılara 6 saatlik devamsızlık hakkı tanınmaktadır. Katılımcıların devamsızlık süresini kesinlikle aşmaması gereklidir.

İSG Kursunu tamamlayanlar İSG Sınavı'na girebilirler. En az 70 puan alan katılımcılar İSG Sertifikası'na hak kazanır.İSG Kurs Ücretleri


İSG Kursu eğitimi alarak iş güvenliği uzmanı olmak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan biri de İSG Kurs Fiyatlarıdır. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yetkilendirmesi bulunan KARiYER ENSTiTÜSÜ™, uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile İSG kurslarını sizlere sunmaktadır.

İSG Kursu Fiyatları için Formu Doldurun, Sizi Arayalım!

Dönemsel olarak İSG kursu ücretleri değişiklik gösterebilir. KARiYER ENSTiTÜSÜ™ İSG Kursu olarak ödemelerinizle ilgili her zaman destek olmaya hazırız.


İSG Kurs Ücretleri | 2024


Konulu yazımızın, İSG Kurs Ücretleri hakkında yeterince açıklayıcı olduğunu umuyoruz. Ancak bu konu ve diğer sorularınız için bize her zaman soru sorabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Kariyer Enstitüsü İSG Eğitim Kurumları, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. "Türkiye’nin İSG Kursu" sloganı ile tam 14 yıldır binlerce kişiye İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi, İşyeri Hekimliği Eğitimi ve İşyeri Hemşireliği Eğitimi sunmaktadır.

En uygun fiyat avantajlarından yararlanmak ve İSG Sertifikası hakkında detaylı bilgi almak için hemen aşağıdaki iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Comments


bottom of page