SİVAS

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİM KURUMU

SİVAS

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ

Anadolu'daki tarihi İpek Yolu güzergahlarının kesiştiği bir yerde konumlanmış ve ünlü Kral Yolunun da geçtiği büyük ilimiz Sivas ve ilçelerinde yaşayan, Fizik - Kimya - Biyoloji - Mimarlık - Mühendislik - Teknik Öğretmenlik ve İSG ön lisans mezunu ‘İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı’ eğitimi almak isteyen kursiyer adaylarımız; 10 yıllık tecrübesi ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri için yetkilendirmiş olduğu Bulut Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumlarından faydalanarak, İş Güvenliği Uzmanı olma fırsatını buluyor. 

Siz de Sivas ve ilçelerinde ikamet ediyor ve İş Güvenliği Uzmanı olmak istiyor iseniz, Bulut Akademi ile görüşmeden karar vermeyiniz.

Bulut Akademi İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Kurumları Ücretsiz Danışma Hattı

+90 346 211 11 29

 

Bulut Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumları, Sivas ve ilçelerinde ikamet eden, Mühendis - Mimar - Fizik - Kimya - Biyoloji - Teknik Öğretmenlik ve İSG Önlisans mezunlarına, Bakanlık onaylı İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimleri vermektedir. 

Sivas ve ilçelerinde ikamet eden İş Güvenliği Uzmanı adayları, Bulut Akademi'de toplam 220 saatlik bir eğitim sürecini tamamlayarak, ÖSYM ve Bakanlık tarafından yılda iki kez düzenlenen İş Güvenliği Uzmanlığı sınavına girmeye hak kazanıyor. Sınavda 50 soru soruluyor, 35 ve üzerinde doğru cevap verenler, başarılı sayılıyor. 

Sivas'ta ikamet eden ve Bulut Akademi İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Kurumlarından C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi aldıktan sonra sınavda başarılı olanlar, Bakanlık tarafından ilan edilen belge ücretini Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının Kurumsal tahsilat programına yatırıyor ve artık C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı oluyorlar.

Sertifikalar artık fiziki olarak teslim edilmiyor; E-devlet üzerindeki İSG-Katip sisteminde uzman adına tanımlanıyor. 

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığında üç yıl aktif çalışanlar (İSG-Katip Sözleşmesi ile) B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimine katılma ve akabinde B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sınavına girmeye hak kazanıyorlar.

B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olarak 4 yıl aktif çalışanlar, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimine katılma ve akabinde A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sınavına girmeye hak kazanıyorlar. 

Her sertifikanın beş yıllık bir vize süresi var. Beşinci yılın sonunda vize ücretini, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının Ziraat Bankasında bulunan kurumsal tahsilat programına yatırarak, belgelerinin vizesini 5 yıl süre ile yenilemiş oluyorlar.

Ayrıca tüm iş güvenliği uzmanları, meslekteki beşinci yılın sorunda herhangi bir Üniversiteden  Temel Bilirkişilik Eğitimi alarak, Hukuk ve Ceza Mahkemelerinde Bilirkişilik yapmak üzere başvuru hakkı kazanıyorlar.

Siz de Sivas'ta ikamet ediyor ve geleceğinize artı atmak istiyorsanız, Bulut Akademi İş Güvenliği Kurumları her zaman hizmetinizdedir.

İş Güvenliği Uzmanlığı hakkında tüm sorularınız için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışma hattımızdan İş Güvenliği Eğitimlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Başarıya ulaştırdığımız bir çok Sivas kursiyerlerimizin haricinde, bizim kursiyerimiz olmasanız da, Bulut Akademi İş Güvenliği Eğitim Kurumları her zaman Size yardıma hazırdır; Farklı İSG Eğitim Kurumlarından eğitim alıp, bizden de, ders notu - soru bankası - teknik destek hizmetini ücretsiz olarak alabileceğinizi lütfen unutmayınız :)

Hizmet kalitemizden mahrum kalmanızı istemeyiz :)

Ücretsiz Danışma Hattı: +903462111129

#Gürün İş Güvenliği Uzmanlığı #Suşehri İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası #Şarkışla İSG Uzmanlığı #Yıldızeli İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi 

#Kangal İSG Kursu #Divriği İş Güvenliği Eğitimi #ZARA İş Sağlığı ve Güvenliği  #Ulaş İSG kursu

#Gemerek İş Güvenliği Uzmanlığı #Sivas İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası 

Kayıt İçin Gerekli Belgeler

18 Mayıs 2019 İSG Sınavı Çıkmış Sorular

 

Detaylar için Tıklayınız

İş Sağlığı Güvenliği Eğitimi

Bulut Akademi Eğitim Kurumları

İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği

Yetkilendirilmiş Eğitim Kurumudur

Yetki Belge Numarası 347-İG-İH

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Eğitimi

Eserim Akademi Eğitim Kurumları*

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Yetkilendirilmiş Eğitim Kurumudur

Yetki Belge Numarası TMYB-111

KDU Eğitimi, Kimyasal Değerlendime Uzmanlığı Eğitimi

Bulut Akademi Eğitim Kurumları

Kimyasal Değerlendirme Uzmanlığı

Yetkilendirilmiş Eğitim Kurumudur

Yetki Belge Numarası E.31404

İş Sağlığı Güvenliği Eğitimi Instagram Hesabı @isgkursu

      Takip et, Kazan | #isgkursu

Genel Müdürlük

Gültepe Mh. MAQAM Office, 

B Blok No:505 58080

Merkez | SİVAS

+90 346 211 11 29

Ankara İletişim

Ceyhun Atuf Kansu Cad.

Gözde Plaza No: 130/62

Balgat | Çankaya | ANKARA

+90 312 911 94 14

İstanbul İletişim

Tavukçuyolu Cd. Turna Sk.

Mercare Plaza. No:30/4

Ümraniye | İstanbul

+90 216 606 17 58

Destek Hattı +90 532 498 29 23         bilgi@bulutakademi.com.tr

H.içi 09:00 / 19:00

İş Sağlığı ve Güvenliği, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı, Kimyasal Değerlendirme Uzmanlığı Eğitimleri

Sadece, ilgili Bakanlıklardan yetki alan Kurumlar tarafından verilebilir.

Lütfen, YETKİSİZ KİŞİ VE KURULUŞLARA İTİBAR ETMEYİNİZ.

© Copyright | Bulut Akademi Eğitim Kurumları | 2009 - 2019 | Created by TKS                                                        GİZLİLİK POLİTİKASI VE KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI BİLDİRİMİ

  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
LOGO.png
İş Sağlığı Güvenliği Uzaktan Eğitim Girişi