top of page

Temel İSG Nedir? | 2022


Temel İSG Nedir? | 2022

Merhabalar, bugün siz değerli okuyucularımıza Temel İSG Nedir? Sorusu hakkında bilgi vereceğiz. Bu kapsamda Uzaktan (Online) Temel İSG Eğitimi, Temel İSG Eğitimi Süresi Ne Kadar? Ve Temel İSG Eğitimi Nereden Alınır? Konularını sizlerle paylaşacağız.
Temel İSG Nedir?


Temel İSG Nedir? Sorusu çalışanlar ve işverenler tarafından merak edilen bir konudur.


Temel İSG:


Çalışanların iş sağlığı ve güvenliği kurallar kapsamında iş kazalarından nasıl korunacaklarını öğreten ve işyerinde alabilecek tedbirleri hakkında bilinç oluşmasını sağlayan bir eğitimdir.


Temel İSG çalışanların ve işverenlerin iş güvenliği ahlakının oluşmasını amaçlanmaktadır. Temel İSG Eğitimi ile kişiler daha sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışırlar.Uzaktan (Online) Temel İSG Eğitimi


Temel İSG Eğitimi çalışanlara verildiği için eğitimin online ortamda yapılması önemlidir. Temel İSG Eğitim kurumumuzu tercih ederek uzaktan eğitimlerimiz sayesinde zaman ve mekân kısıtlaması olmadan Temel İSG Eğitimi alabilirsiniz.


Temel İSG Eğitim kurumumuzu tercih ederek benzersiz satış noktalarımızdan yararlanabiliriz. Temel İSG Uzaktan Eğitim sistemimize bilgisayar, telefon veya tablet kullanarak ulaşabilirsiniz.


Yaşanılan teknolojik dönemin en son imkânları ile kurulan Temel İSG Uzaktan Eğitim sistemi ile istediğiniz her an eğitim içeriğine ulaşabilirsiniz.


Kolay erişim imkânı sağlamakta olan Temel İSG Uzaktan Eğitim sistemi ile çalışma hayatında bulunan kişiler aynı zamanda öğrenimlerini devam ettirebilmektedirler. Ayrıca Temel İSG Uzaktan Eğitim sistemimiz ile ek masraflardan kurtularak ( Yol, Yemek, Kırtasiye Malzemeleri gibi) tasarruf sağlamış olacaksınız.


Temel İSG Eğitimi Nereden Alınır?


Temel İSG Nedir? Sorusunu ardından kişilerin çok merak ettiği bir diğer konu ise Temel İSG Eğitimi Nereden Alınır? Sorusudur.


6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında işveren bünyesinde bulunan çalışanlarına Temel İSG eğitimi vermek zorundadır. Eğer işveren bu eğitimi kendisi sağlayamıyorsa Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir Kariyer Enstitüsü™ iştiraki olan Temel İSG Eğitim kurumundan çalışanlarına Temel İSG Eğitimi aldırmalıdır.

Temel İSG Eğitimi ni genel olarak çalışan kişiler aldığı için eğitimin kolay erişilir ve online şekilde olması önem arz etmektedir. Bu nedenle tercih edeceğiniz Temel İSG kurumu sayesinde kaliteli ve online eğitime sahip olursunuz.


Temel İSG Eğitimi alırken dikkat edeceğiniz en önemli noktaların bir diğeri ise sertifikanın doğrulanabilir ve sorgulanabilir olmasıdır. Bu yüzden Temel İSG Eğitim kurumundan alacağınız Temel İSG Eğitimi sonunda Doğrulanabilir ve Sorgulanabilir sertifikanıza aynı gün içerisinde ulaşabilirsiniz.


Temel İSG Eğitimi Süresi Ne Kadar?


Çalışanlara verilen İSG Eğitimleri nin süresi işyerlerinin tehlike sınıfına göre farklılık göstermektedir. Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmeliğine göre belirtilen çalışanların Temel İSG Eğitimi süreleri şöyledir:

alması gerekir.

 

Temel İSG Nedir? | 2022 konulu yazımız umarız yeterince açıklayıcı olmuştur. Fakat bu konu ve aklınıza takılan tüm diğer konular hakkında sorularınızı bize bir form bırakarak sorabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.


BULUT AKADEMi™ Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından İSG Eğitimleri noktasında Yetkilendirilmiş olan KARİYER ENSTİTÜSÜ A.Ş. markasıdır. Bulut Akademi, “Türkiye’nin İSG Kursu” sloganı ile tam 13 yıldır binlerce kişinin İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası almasını sağlamıştır.


Sizler de en uygun fiyat avantajlarından yararlanmak ve İSG Sertifikası hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için hemen aşağıdaki formu doldurun.


 

 
 
 
 

13 Yıllık Eğitim Tecrübesi,

81 İlde, binlerce referans ile

Gururla eğitimlerine devam eden

 

Ücretsiz Danışma Hatlarımızı aramadan,

Önce Diğerlerini Arayın; Farkı Fark edin :)

+90 532 238 12 50

+90 532 359 12 50

+90 532 720 68 32

 

İç Anadolu Bölge Müdürlüğü Gültepe Mh. 3. Toptancılar Sk. MAQAM Office B Blok No:505 58080 | Merkez | SİVAS +90 850 550 58 06


Genel Müdürlük Ehlibeyt Mh. Tekstilciler Cd. Türeli İş Merkezi No:14/6 Kat:3 06520 | Çankaya | ANKARA +90 312 911 94 14


Marmara Bölge Müdürlüğü Y. Dudullu Mh. Bayrak Cd. Bilim Tower 30/75 Kat:10 34775 | Ümraniye | İSTANBUL +90 216 606 17 58

 


Comments


bottom of page