DENİZLİ

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİM KURUMU

DENİZLİ

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ

Denizli ilimiz ve ilçelerinde yaşayan yada eğitim gören, ‘İş Güvenliği Uzmanlığı’ eğitimi almak isteyen kursiyer adaylarımız; 10 yıllık tecrübesi ile ÇSGB'nin İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri için yetkilendirmiş olduğu Bulut Akademi İSG Eğitim Kurumlarından faydalanarak, İş Güvenliği Uzmanı olma fırsatını buluyor. 

Siz de Denizli ve ilçelerinde ikamet ediyor yada eğitim görüyor iseniz ve İş Güvenliği Uzmanı olmak istiyor iseniz, Bulut Akademi İSG ile görüşmeden karar vermeyiniz.

 

Bulut Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumları, Denizli ve ilçelerinde ikamet eden, İSG Önlisans - Mühendis - Mimar - Fizik - Kimya - Biyoloji - Teknik Öğretmenlik mezunlarına, Bakanlık onaylı İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimleri vermektedir. 

Denizli ve ilçelerinde ikamet eden İSG Uzmanı adayları, Bulut Akademi'de toplam 220 saatlik bir eğitim sürecini tamamlayarak, ÖSYM ve Bakanlık tarafından yılda iki kez düzenlenen İş Güvenliği Uzmanlığı sınavına girmeye hak kazanıyor. Sınavda 50 soru soruluyor, 35 ve üzerinde doğru cevap verenler, başarılı sayılıyor. 

Denizli'de ikamet eden yada eğitim gören ve Bulut Akademi İSG Eğitim Kurumlarından C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi aldıktan sonra sınavda başarılı olanlar, belge ücretini Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının Kurumsal tahsilat programına yatırıyor ve artık C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı oluyorlar.

C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığında 3 yıl fiilen çalışanlar (İSG-Katip Sözleşmesi ile) Bakanlıktan yetkili bir eğitim kurumundan B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimine katılma ve daha sonra B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sınavına girmeye hak kazanıyorlar.

B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olarak 4 yıl fiilen çalışanlar, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimine katılma ve akabinde A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sınavına girmeye hak kazanıyorlar. 

Her sertifikanın 5 yıllık bir vize süresi var. Beşinci yılın sonunda vize ücretini, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının Ziraat Bankasında bulunan kurumsal tahsilat programına yatırarak, belgelerinin vizesini 5 yıl süre ile yenilemiş oluyorlar.

Ayrıca meslekteki beşinci yılın sorunda Temel Bilirkişilik Eğitimi alarak, Hukuk ve Ceza Mahkemelerinde Bilirkişilik yapmak üzere başvuru hakkı kazanıyorlar.

Siz de Denizli ya da ilçelerinden birinde ikamet ediyor ve geleceğinize artı atmak istiyorsanız, Bulut Akademi İş Güvenliği Kurumları her zaman hizmetinizdedir.

İş Güvenliği Uzmanlığı hakkında tüm sorularınız için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışma hattımızdan İş Güvenliği Eğitimlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Bulut Akademi İş Güvenliği Eğitim Kurumları tüm Denizli halkının hizmetindedir. 

#Denizli Acıpayam İş Güvenliği Uzmanlığı  #Denizli Babadağ İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası #Denizli Baklan İSG Uzmanlığı 

#Denizli Bekilli İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi #Denizli Beyağaç İSG Kursu  #Denizli Beyağaç İş Güvenliği Eğitimi 

#Denizli Bozkurt İSG Sertifikası #Denizli Buldan İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumu #Denizli Çal İş Güvenliği Eğitimi #Denizli Çameli İSG Eğitimi  #Denizli Çardak İş Güvenliği Kursu  #Denizli Çivril İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası Eğitimleri #Denizli Güney İSG Sertifikası Eğitimleri #Denizli Honaz İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumu #Denizli Kale İSG Kursu #Denizli Merkezefendi İş Güvenliği Eğitim Kurumu #Denizli Pamukkale İş Sağlığı ve Güvenliği Eğtim Kurumu #Denizli Saraykent İSG #Denizli Serinhisar İş Güvenliği Uzmanlığı Kursu #Denizli Tavas C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı

Kayıt İçin Gerekli Belgeler

18 Mayıs 2019 İSG Sınavı Çıkmış Sorular

 

Detaylar için Tıklayınız

İş Sağlığı Güvenliği Eğitimi

Bulut Akademi Eğitim Kurumları

İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği

Yetkilendirilmiş Eğitim Kurumudur

Yetki Belge Numarası 347-İG-İH

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Eğitimi

Eserim Akademi Eğitim Kurumları*

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Yetkilendirilmiş Eğitim Kurumudur

Yetki Belge Numarası TMYB-111

KDU Eğitimi, Kimyasal Değerlendime Uzmanlığı Eğitimi

Bulut Akademi Eğitim Kurumları

Kimyasal Değerlendirme Uzmanlığı

Yetkilendirilmiş Eğitim Kurumudur

Yetki Belge Numarası E.31404

İş Sağlığı Güvenliği Eğitimi Instagram Hesabı @isgkursu

      Takip et, Kazan | #isgkursu

Genel Müdürlük

Gültepe Mh. MAQAM Office, 

B Blok No:505 58080

Merkez | SİVAS

+90 346 211 11 29

Ankara İletişim

Ceyhun Atuf Kansu Cad.

Gözde Plaza No: 130/62

Balgat | Çankaya | ANKARA

+90 312 911 94 14

İstanbul İletişim

Tavukçuyolu Cd. Turna Sk.

Mercare Plaza. No:30/4

Ümraniye | İstanbul

+90 216 606 17 58

Destek Hattı +90 532 498 29 23         bilgi@bulutakademi.com.tr

H.içi 09:00 / 19:00

İş Sağlığı ve Güvenliği, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı, Kimyasal Değerlendirme Uzmanlığı Eğitimleri

Sadece, ilgili Bakanlıklardan yetki alan Kurumlar tarafından verilebilir.

Lütfen, YETKİSİZ KİŞİ VE KURULUŞLARA İTİBAR ETMEYİNİZ.

© Copyright | Bulut Akademi Eğitim Kurumları | 2009 - 2019 | Created by TKS                                                        GİZLİLİK POLİTİKASI VE KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI BİLDİRİMİ

  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
LOGO.png
İş Sağlığı Güvenliği Uzaktan Eğitim Girişi